Προειδοποίηση

JFolder: :files: Η διαδρομή δεν καταλήγει σε φάκελο. Διαδρομή: /home12/dimosmeteoron/public_html/images/DELTIA_TYPOY/2017_10_03_RAGOUSIS

Ειδοποίηση

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/DELTIA_TYPOY/2017_10_03_RAGOUSIS

Επίσκεψη του Ιωάννη Ραγκούση στο Δήμαρχο Καλαμπάκας

{gallery}DELTIA_TYPOY/2017_10_03_RAGOUSIS{/gallery}

Εθιμοτυπική επίσκεψη στο Δήμαρχο Καλαμπάκας κ. Χρήστο Σινάνη πραγματοποίησε σήμερα Τρίτη 03/10/2017 ο πρώην υπουργός εσωτερικών και υποψήφιος πρόεδρος της ΔΗΣΥ κος Ιωάννης Ραγκούσης.

Κατά τη συνάντησή τους ο Δήμαρχος Καλαμπάκας αναφέρθηκε στα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο Δήμος λόγω της μεγάλης έκτασής του και του ιδιαίτερου ανάγλυφου. Επίσης, ο κ. Ραγκούσης ρώτησε και ενημερώθηκε για τη διαρκή αύξηση των τουριστών που επισκέπτονται τα Μετέωρα τα τελευταία χρόνια. Φεύγοντας ο Δήμαρχος του ευχήθηκε καλή επιτυχία στις επιδιώξεις του.

Δήμος Καλαμπάκας