Πρόσκληση στην 9/2020 δια ζώσης κεκλεισμένων των θυρών συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μετεώρων στις 21/07

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Παρακαλούμε όπως προσέλθετε στην 9/2020  δια ζώσης, κεκλεισμένων των θυρών, βάσει της με αρ. πρωτ. 33282/29-5-20 163 εγκ. του ΥΠ.ΕΣ και προς αποφυγή της μετάδοσης της πανδημίας του κορωνοϊού covid -19, τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Μετεώρων στις 21 Ιουλίου 2020, ημέρα  Τρίτη  και ώρα  19:15 μ.μ. στο Εκθεσιακό Κέντρο Καλαμπάκας (οδός Ιωαννίνων κοντά στο Κέντρο Υγείας) για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

1.-Τροποποίηση προϋπολογισμού  οικ. έτους 2020.

2.-Ανάκληση ή μη της υπ.αριθμ. 90/2020 απόφασης του Δημοτικού Συμβουλίου (Απευθείας ανάθεση Δημοτικού Καταστήματος στην Κοινότητα Ανθούσα του Δήμου Μετεώρων).

3.-Αίτηση Κόλλια Αλέξανδρου περί απευθείας ανάθεση Δημοτικού Καταστήματος στην Κοινότητα Ανθούσα του Δήμου Μετεώρων.

4.-Έκφραση απόψεων για την βοσκή στο Δημοτικό Δάσος Κοινότητας Αγιοφύλλου.

5.- Αιτήσεις Καρανίκα Χρήστου (περί μίσθωσης κτιρίων στέγασης των υπηρεσιών του Δήμου).

Ο Πρόεδρος Δ.Σ. Δήμου Μετεώρων

Σωτήριος Β. Παπαχρήστος