Πρόσκληση στην 3/2020 δια ζώσης κεκλεισμένων των θυρών συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής Δήμου Μετεώρων στις 10/06

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στην 3η  δια ζώσης, κεκλεισμένων των θυρών, βάσει της 163 εγκ. της 29-5-20, τακτική συνεδρίαση της Ποιότητας Ζωής του Δήμου Μετεώρων στις 10 Ιουνίου 2020, ημέρα  Τετάρτη  και ώρα  7,15 μ.μ. στο Εκθεσιακό Κέντρο Καλαμπάκας (οδός Ιωαννίνων κοντά στο Κέντρο Υγείας)  για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα:

Θ Ε Μ Α Τ Α

1.-Αίτηση Γκούμα Αχιλλέα περί παραίτησης μίσθωσης περιπτέρου στην οδό Ρόδου 1

2.-Αίτημα Καρανάσιου Χρήστου & Ιωάννη για εκμίσθωση κοινοτικής έκτασης στον οικισμό Θεοτόκου Κοινότητας Αχλαδέας για κτηνοτροφικές σταυλικές εγκαταστάσεις.

3.-Αιτήσεις ΚΟΣΜΟΤΕ-ΟΤΕ

4- Παραχώρηση χώρου στο Αγιόφυλλο (στον ΜΕΣ).

5.-Αίτηση Μούτου Ιωάννη (Γνωμοδότηση για την υφιστάμενη σταβλική εγκατάσταση στη θέση ’Μουρορίνα’ στην Κοινότητα Κλεινοβού).

Ο Πρόεδρος της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Κόττης Δημήτριος